24 lutego 2015 Autor Rafał Mikołajewski Kategoria Aktualności

Karnawał 2015

Eduardo szalał, bawił, czarował na balach karnawałowych!

Miałem przyjemność prowadzić, występować i pomagać w przygotowaniach i orgazniacji bali karnawałoych w przedszkolach, domach kultury, szkołach czy zakładach pracy...

Zaproszony zostałem do Sali Zabaw TWISTER w Łodzi -www.twister.org.pl - gdzie zaprezentowałem małym gościom Eduardo Show.

Wraz z Dorotką przygotowaliśmy Bal w Sali Zabaw ALEXLAND w Aleksandrowie Łódzkim - www.alexland.pl - gdzie Dorotka pięknie weszła w rolę dziecięcego wodzireja :)

Następnie występowałem w Niepublicznej Świetlicy Środowiskowej Sióstr Maryii Niepokalanej w Poddębicach, Ośrodku Kultury i Rekreacji w Strykowie.

Ekipa Eduardo wyjechała w daleką podróż do Elbląga, gdzie w Centrum Spotkań Europejskich "ŚWIATOWID" poprowadziła bal dla setek dzieci! Były pokazy iluzji, żonglerki, gości witały wielkie postaci na szczudłach, rozdanych zostało setki długich, kolorowych baloników! Były animacje i zabawy taneczne pokazy wielkich baniek mydlanych!

Na Ostatatki przywędrowałem do Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Łodzi, gdzie w I klasie edukacji wczesnoszkolnej uczy się mój syn Mikołaj i poprowadziłem bal dla dzieci I i II klasy.

UdostępnijUdostępnij