14 lipca 2013 Autor Rafał Mikołajewski Kategoria Aktualności

Lipcowe piknikowanie - Głowno, Chąśno

Wesoła ekipa Circus Eduardo z Clownem Leonem na czele bawiła mieszkańców Głowna i Chąśna.

W sobotę, 6 lipca 2013 r. na terenie rekreacyjnym przy ul. Zgierskiej 8/10 nad zalewem Mrożyczka w Głownie odbył się Rodzinny Piknik Profilaktyczny z Zakresu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i Profilaktyki Przeciwalkoholowej pod hasłem „Rodzinnie, trzeźwo, bezpiecznie”.

Atrakcjami dla dzieci zajęli się cyrkowcy z ekipy EDUARDO. Odwazne dzieci mogły spróbowac swoich sił na małych szczudłach czy specjalnej równoważni. Okazało się, że w Głownie nie jest obca dzieciom sztuka cyrkowa! :)

Kilka tysięcy osób bawiło się w niedzielę 7 lipca na boisku sportowym w Chąśnie na festynie rodzinnym, który przygotowała Gminna Biblioteka Publiczna i Urząd Gminy w Chąśnie.

Nasze działania rozpoczęliśmy pokazami i konkursami na scenie. Następnie kolorowy szczudlarz zapraszał dzieci z rodzicami do miejsca gdzie odbywały się warszaty żonglerskie, szczudlarskie, pokazy wielkich baniek... Dużym powodzeniem, jak zwykle, cieszył sie punkt makijażu, gdzie dzieci zamieniały się w ptaki, motyle, księżniczki, spidermany i kościotrupy :)

UdostępnijUdostępnij