29 grudnia 2013 Autor Rafał Mikołajewski Kategoria Aktualności

Mikołajki 2013

Grudzień tradycyjnie okazał się czasem wzmorzonej pracy Elfów :)

Elf Eduardo spotykał się z dziećmi w Łomiankach na Gwiazdce Marzeń 2013 pt. Integracyjne Mikołajki 01 grudnia, na Integracyjnym Spotkaniu Mikołajkowym dla Dzieci Niepełnosprawnych 07 grudnia oraz na Wigilii u Burmistrza dnia 20 grudnia br.

Spotkałem się z maluchami w Sali Zabaw Alexland w Aleksandrowie Łódzkim, w Klubie Kreatywnego Malucha w Łodzi, Przedszkolu Specjalistycznym KAMYCZKOWO, dziećmi w Świetlicy Środowiskowej w Łagiewnikach Nowych, Żłobku nr 30 przy ul. Łąkowej, SP 51 w Łodzi, SP w Konstantynowie Łódzkim...

Specyficznie przebiegła Mikołajkowa impreza w Wolsztynie. Uatrakcyjniliśmy uroczyste zapalenie dużej choinki na miejskim Rynku. Przeprowadzalismy zabawy i animacje na scenie, gdy rozpoczęła się ogromna wichura! Anioły z trudnością utrzymywały się na szczudłach, mnie i Śnieżynce wszystko zwiało ze sceny! Jednak mimo niesprzyjającej aury rozgrzewaliśmy mieszkańców Wolsztyna tańcami i zabawami na Rynku :)

Elfy, Anioły, Św. Mikołaj z ekipy Eduardo bawiły także pociechy na mikołajkowych spotkaniach pracowniczych, min. w Instytucje Medycyny Pracy w Łodzi, w Sali Zabaw Kinderplaneta w Manufakturze (na zaproszenie Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą") oraz w siedzibie Fundacji Jaś i Małgosia.

UdostępnijUdostępnij