2 października 2013 Autor Rafał Mikołajewski Kategoria Aktualności

Plenerowe Otwarte Treningi Kuglarskie!!!

Jak tylko pogoda dopisywała spotykaliśmy się w plenrze, staromiejskim plenerze w Łodzi, by ćwiczyć, bawić się, uczyć nowych trików...

Ale pogoda robiła psikusa i dopiero w maju mogliśmy na świerzym powietrzu żonglować, chodzić na szczudach czy spaceropwać po slackline!

Nie udało się przez to przeprowadzić kolejnej edycji Cyrkowego Powitania Wiosny, bo wiosna wolała nas zaskoczyć i pojawić się dużo później.

Mimo wszystko przybyła słoneczna, ciepła pogoda i wyszlismy do parku, Parku Staromiejskiego, zwanego potocznie przez łodzian parkiem śledzia.

Ulokowaliśmy sie przy zegarze słonecznym usytuowanym blisko ulicy, tak byśmy byli dobrze widoczni dla przechadzających się ludzi, czy śpieszących się do pracy, szkoły, domu...

Zapraszam do fotorelacji z naszych treningów.

Jak widać spotkania nasze często przeradzają się w akademię cyrkową dla maluchów! I nie ma co dystansowaś sie od tego, tylko pieknie pomagać, wspierać i cieszyć się na widok uśmiechniętego dziecka i jego rodzica!

Jednak treningi otwarte są i dla dzieci i młodzieży i dorosłych! Przychodzą nowicjusze, początkujący - tych wspieram najmocniej, oraz Ci doświadczeni, wyśrubujący kolejne rekordy w swoich dyscyplinach żonglerskich :)

UdostępnijUdostępnij