6 lipca 2012 Autor Rafał Mikołajewski Kategoria Aktualności

Pirackie animacje w Ciechanowie i Suszu

Piraci Eduardo w nataciu: Ciechanów i Susz!

29 czerwca, w piątek troje szczudlarzy pojawiło się Korowodzie Przebierańców „Wrzuć na luz i jeszcze plus” rozpoczynającym Dni Ciechanowa.

Kolorowa parada przemaszerowała ul. Warszawską, gdzie uczestnicy mogli pochwalić się oryginalnymi przebraniami i tańcami. Wśród nich piraci na szczudłach! Atrakcyjność piratów polegała jednak nie na ich groźnym wyglądzie, a na cukierkach jakie każdemu chętnemu rozdawali :)

Dzień później zawitali na pikniku rodzinnym w Suszu, pow. Iławski. Przedszkolaki z okolic miały okazję bawić się razem z Kapitanem Bamborem, jego żoną Bamborową i majtkiem Pomidorem. Ich statek przystanął na 3 godzinny postój w “suskim porcie”. Po części oficjalnej z uczestnictwem Pana Vice-Burmistrza, salwa konfetti rozpoczęła zabawy. Każdy chętny (i odważny) mógł nauczyć się kręcić talerzykiem, chodzić na szczudłach, żonglować, puszczać wielkie bańki. Nie zabrakło również tradycyjnych atrakcji – malowania buziek, deszczu malutkich baniek, chusty animacyjnej klanza oraz konkursów z nagrodami. Każda inicjatywa była nagradzana, żadne dziecko nie pozostało więc bez choćby najmniejszej nagrody. I choć słodyczy było dużo piraci umieli przestrzec dzieci przed ich zgubnym wpływem na zęby – znają to w końcu ze swoich morskich podróży.

Pokazom, animacjom, konkursom i malowaniom nie było końca. Bawiliśmy się wraz z zaprzyjaźnioną firmą Musicmachines z Warszawy. Na finał każdy uczestnik - duży i mały - otrzymał balonową niespodziankę.

Cieszymy się, że mogliśmy brać udział w takim radosnym pikniku, w tak pięknej słonecznej i upalnej pogodzie. I choć chwilę po odpłynięciu piratów, złapał nas “sztorm” to i tak możemy zaliczyć ten dzień do bardzo udanych.

UdostępnijUdostępnij