12 maja 2012 Autor Rafał Mikołajewski Kategoria Aktualności

Żywy Skansen – Centrum Folkloru Polskiego w Nagawkach

Majowy weekend był na tyle długi że nie zabrakło Eduardo wraz z rodzinką na pikniku otwierającym Żywy Skansen – Centrum Folkloru Polskiego w Nagawkach

Żywy Skansen – Centrum Folkloru Polskiego w Nagawkach to niezwykłe miejsce w centrum Polski. Usytuowane na ponad 2 ha malowniczo ukształtowanego terenu, mile zaskoczy nawet najbardziej wyrafinowane gusta turystów.

W dniach 1-3 maja odbyła się majówka podczas której pojawiło się bardzo wiele atrakcji dla dorosłych i dzieci... koncerty, pokazy, animacje, świetna kuchnia, śliczna okolica! Poza tym wspaniała słoneczna pogoda uskuteczniała leniwy odpoczynek.

Wraz z radosną ekipą Centrum Kultury Dziecka ze Zgierza przygotowaliśmy wiele atrakcji dla całych rodzin: warsztaty plastyczne, bębniarskie, cyrkowe, malowanie buziek, pokazy wielkich baniek, animacje z chustą animacyjną, balonowe zoo.

Opaleni, uśmiechnięci spędziliśmy dwa miłe dni w cudnym, magicznym miejscu, które z dnia na dzień uzyskuje coraz większego blasku. Dziękuję w imieniu żony i syna Mikołaja za noclegi, wspaniałe posiłki i towarzystwo pedagogów z CKD ze Zgierza. Dzięki za zaproszenie... z pewnością pojawimy się tam jeszcze i polecamy Skansen w Nagawkach!

UdostępnijUdostępnij