26 kwietnia 2012 Autor Rafał Mikołajewski Kategoria Aktualności

III miejsce w konkursie na Mistrza Kibicowania

15 kwietnia 40 osobowa grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Strykowie wzięła udział w konkursie “Mistrz kibicowania” podczas łódzkiego maratonu.

Młodzi kibice wraz z przygotowującymi grupę do konkursu opiekunami: Ewą Olszewską, Krzysztofem Wosikiem i Rafałem Mikołajewskim dopingowali biegaczy hasłami: Jesteś wśród niewielu, co dobiegną do celu, Nie poddawaj się człowieku, tak jak Justyna dobiegniesz bez leków, Wszystkim dopingujemy, bo fair play kibicujemy. Uczniowie obsługiwali też punkt żywnościowy podając zawodnikom owoce, napoje izotoniczne i wodę. Zeszłoroczni wicemistrzowie kibicowania w tym roku zajęli 3 miejsce i podczas uroczystego finału w Atlas Arenie odebrali pamiątkowy medal oraz puchar wraz z czekiem pieniężnym do sklepu Go Sport.

Aby stanąć do waliki o puchar kibica opiekunowie musieli najpierw napisać projekt. Tylko 15 najlepszych szkół z województwa łódzkiego organizatorzy postanowili zaprosić do udziału w konkursie. Na zorganizowanie punktu kibicowania szkoła dostała 1000 zł, które wykorzystała na reklamowe banery i atrybuty kibica widoczne na zdjęciach.

UdostępnijUdostępnij