Username:

Password:

Fargot Password? / Help

Anioły na ślubie

Szczudlarze witają Parę Młodą wychodzącą z kościoła po uroczystości zaślubin.
Wielkie Anioły z wybuchowym konfetti, racami świetlnymi prowadzą Parę Młodą i Gości do miejsca, gdzie będą składane życzenia.
Podczas składania życzeń Anioły tańczą wokół Gości, rozdają cukierki dzieciom ale nie tylko im :) , puszczają małe bańki mydlane. Na koniec życzeń pozują do wspólnych zdjęć...
Żegnają Parę Młodą wyjeżdżającą limuzyną, karetą...
Jest możliwość witania Gości i Pary Młodej przed salą weselną oraz udział Aniołów na szczudłach w pierwszym tańcu Pary Młodej!

Romantyczny pokaz tańca z ogniem - fireshow

Podczas wesela zapraszamy gości z Parą Młodą na zewnątrz, by obejrzeli przygotowany pokaz tańca z ogniem, plucie ogniem, żonglerkę ogniem... Pokaz może mieć charakter romantyczny, wesoło-cyrkowy, rycersko-błazeński, mroczny...

Animacje cyrkowca Eduardo podczas wesela.

To wesołe pokazy iluzji, żonglerki, scenek clownowskich z uczestnictwem gości, przy okazji Eduardo pokaże jak zrobić balonowe zoo - zwierzątka z długich balonów, tworzy duże bańki mydlane.
Opiekuje się dziećmi robiąc z nim mini warsztaty cyrkowe, konkursy i animacje żonglerskie, szczudlarskie...

Pantomima.

Dwoje mimów działa od początku wesela, witając Gość i w progu domu weselnego. Następnie kieruje na miejsca, animuje, robi żywe posągi. Kostium na tą okoliczność proponuje wizytowy, czyli smoking i frak, suknia balowa.

Wesoła? Szalona? Romantyczna? ...sesja zdjęciowa z mimami, clownami.

To zwariowana sesja z artystami, która obfituje w nieoczekiwane pozy, zachowania, wychodzenie z konwenansu. Szukamy dla Was specjalnie ciekawe miejsca. Możemy przeprowadzić ją w dniu ślubu lub w ustalonym wcześniej terminie.