14 stycznia 2013 Autor Rafał Mikołajewski Kategoria Aktualności

Imprezy Mikołajkowe

Fotoreportarz z udziału mikołajkowej Ekipy Eduardo w różnych akcjach przedświątecznych.

7 grudnia uczestnicy wszystkich pracownii Centrum Zajęć Pozaszkolnych Nr 1: plastycznej, tanecznej, teatralnej, muzycznej, cyrkowej i języka angielskiego spotkali się na tegorocznym Balu Mikołajkowym. Na bal wprowadziły nas przepiękne anioły na szczudłach z pracownii cyrkowej. Nie zabrakło oczywiście występów i popisów uczestników oraz konkursów, dzieci próbowały złapać św. Mikołaja na wędkę, zrobić świąteczne pranie, dotykiem rozpoznać nietypowe prezenty, odgadnąć kolory zimowych rękawiczek oraz wydmuchać kulki śniegowe.

14 grudnia byliśmy w CH PTAK. 300 dzieciaków z 30 domów dziecka z całego województwa zebrana została na specjalnej imprezie mikołajkowej pt. „Skrzydła Dzieciom” w centrum wyprzedażowym Ptak Outlet. Przygotowane zostały dla nich specjalne stacje a wśród nich nasze warsztaty chodzenia na szczudłach, balonowe zoo, makijaże, zabawy z chustą animacyjną, warsztaty żonglerskie i cyrkowe...

16 grudnia, na placu Jana Pawła II w Zgierzu, odbyła się wigilia miejska na której bawiliśmy sztuczkami cyrkowymi oraz wielkimi aniołami ze św. Mikołajem. Na koniec zaprezentowaliśmy Elfowy pokaz tańca z ogniem!

21 grudnia uatrakcyjniliśmy wigilie u burmistrza w Łomiankach. Wielkie postacie Anioła i Św. Mikołaja rozdawały cukierki, robiły bańki mydlane, pozowały do zdjęć, swoim wyglądem czarowały to przedświąteczne spotkanie mieszkańców Łomianek.

UdostępnijUdostępnij